متجلی شدن رویاها و رسیدن به هدف ها

آیا رویاها و هدف هایی دارید که دلتون میخواد تو زندگیتون متجلی بشن ... ولی نمیشن؟

خوب ...این یه فرمول جادویی داره ...

فرمول جادویی اینه:

فرمول جادویی = قدردانی + چشم انداز + اقدام

این فرمول ممکنه ساده به نظر برسه ( و واقعا هم ساده است! ) ، اما وقتی بهش عمل کنید، فرمول جادویی تاثیر فوق العاده قدرتمندی  خواهد داشت.  

این فرمول به هزاران انسان کمک کرده تا رویاهاشون رو جامه عمل بپوشانند و شاد زندگی کنند. هدف و رویای شما چه رسیدن به پول بیشتر باشه ، چه بهبود سلامتی بیشتر ، چه تجربه شادی عمیق تر در زندگی ... یا هر چیز دیگه ای ... این فرمول جادویی میتونه فوق العاده بهتون کمک کنه که به جایی که دلتون میخواد برسین.

 حالا ببینیم این فرمول چطوری کار میکنه؟

با شروع قدردانی و شکرگزاری از چیزهایی که داری و قراره بهشون برسی، شادی به زندگیت فرا خونده میشه ، بجای اینکه منتظر باشی که بعد از اینکه به رویاهات رسیدی شاد باشی.

با روشن کردن و تمرکز بر چشم اندازت در رابطه با اونچه که میخواهی،  مثل یک آهنربا ، اون رو به سمت خودت جذب میکنی.

و با اقدام و پیگیری مداوم نسبت به چشم انداز و بینشی که بهت احساس قدرت میده، با حس رضایتمندی از پیشرفت های روزانه در زندگیت ، کم کم میبینی که رویاهای ایده آل تو  دارن به واقعیت زنده تبدیل میشن.

اما ... مثل هر چیز دیگه ای ؛ فرمول جادویی وقتی کار میکنه

که تو ازش استفاده کنی!

آماده ای که به رویاهات "بله"  بگی ؟

آیا برای احساس شادی ، رسیدن به هدفها و زندگی مطابق با رویاهات آماده ای؟

وقتی که تصمیم بگیری که به رویاهات "بله" بگی ، و همینطور به زندگیت و به خودت... ، معجزه اتفاق میفته ، درها باز میشن ، و دستهای یاری دهنده، توی هر گام از راهی که پیش رو داری به کمکت میان.

فرمول جادویی رو بخاطر بسپار و بعنوان ابزار جادویی برای تحقق رویاها و هدفهات ازش استفاده کن.

by Dan Teck

مطالب مرتبط : 

زندگیت را به کمک قدردانی تغییر بده

قربانی یا سازنده و خالق؟

 

/ 7 نظر / 10 بازدید

سلام مطالبت قشنه به منم سر بزن[لبخند] اینم ادرسه وبلاگمه http://320.persianblog.ir

samyra

باشه همراه میشویم [تایید][تایید]

samyra

_______________%% ______________%%% _____________%%%%% ____________%%%%%% _____________%%%% _____________%%% _____________%%% _____________%%% _____________%%% _____________%%% _____________%%% _____________%%% _____________%%%__%% _____________%%%__%__% _____________%%%___%__% _____________%%%___%___% _____________%%%___%____% _______%%____%%%__%____% ______%__%__%%%%%%__%% ______%___%%_____%____%% _______%____%%%%%_%% ________%___________%% _________%_________%% _________%%__سلام___%% ________%%_________%%% _______%%___من اپم____%%% ______%%______زود بیا_____%% _____%%_______منتظرم_____%% _____%%__________________%% _____%%%________________%% ______%%_______________%%% _______%%%____________%%% _________%%%%________%%% ___________%%%%%%%%%____________ سلا دوست گلم آپم به شدت

سلام مطالبت قشنه به منم سر بزن[لبخند] اینم ادرسه وبلاگمه http://320.persianblog.ir

ليلا

سلام اپپپپپپپپپپپپپپپم بيااااااا[گل]

مهسا

دنيا دو روز است يک روز با تو و روز ديگر عليه تو روزي که با توست مغرور مشو و روزي که عليه توست نااميد مگرد زيرا هر دو پايان پذيرند امام علي(ع) مر30 عزیزم[قلب]

مسافر

شهرزاد جووووونمممم[قلب][قلب][قلب] عالی نیست؟؟؟؟؟ با شروع قدردانی و شکرگزاری از چیزهایی که داری و قراره بهشون برسی، شادی به زندگیت فرا خونده میشه ، بجای اینکه منتظر باشی که بعد از اینکه به رویاهات رسیدی شاد باشی. لحظه ای که این جمله رو خوندم لحظه طلایی امروزم بود که تو بهم هدیه کردی دوستم... هزاران بار ممنونم ازت شهرزاد جووووووووون[قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]