7 راه آسان برای بهبود تصمیم گیری

می خواهید بدونید 7 راه آسون برای بهبود تصمیم گیری چیه؟

هر کس با یک حس درونی از شهود به دنیا میاد که راهیه برای درک بهتر موضوعات، اعتماد کردن و بیدار کردن پتانسیل شهود درونی.

حالا در مورد 7 روش آسون ولی قابل ملاحظه که میتونه حس شهودتون رو بیدار کنه و بتونید به کمک اون شروع به تصمیم گیری درست بکنید و شادی بی حد و حصری رو در زندگیتون جذب کنید صحبت می کنیم .

 

به قلبت گوش بده

گوش دادن به قلب، یکی از بهترین راه ها برای آزاد شدن از الگوهای شرطی شدنه، بنابر این با گوش دادن به قلبتون به توانایی های طبیعی شهودی خودتون بیشتر دسترسی خواهید داشت. 

قلب شما همیشه راه درست رو برای زندگی کردن میدونه. چالشی که همیشه وجود داره اینه که ذهن میخواد این منبع باورنکردنی از خرد شهودی رو نادیده بگیره. قلب شما طراحی شده تا شما رو در مسیر زندگی تا رسیدن به رویاهاتون راهنمایی کنه. وقتی که شروع می کنید به توجه کردن به ندای قلبتون، شما با اطلاعات فراوان و واضحی که از شهودتون نشات گرفته، برای تصمیم گیری بهتر پاداش میگیرید. 

شجاعت داشته باش که متفاوت باشی

برای داشتن قدرت شهود، باید شجاعت متفاوت بودن رو داشته باشید. شما نیاز به این ندارین که هر کاری که دیگران انجام میدن، انجام بدین، مخصوصا وقتی چیزی هم باشه که دلتون نمیخواد انجام بدین. به یاد داشته باشید که شما منحصر بفرد به دنیا اومدین و حق طبیعی تونه که این منحصر بفرد بودن رو به دنیا اعلام کنید.

داشتن شجاعت اینکه از هرگونه شرایط محدودکننده ای که از فرهنگ، خانواده، محل کار و اجتماع جذب کردید، رها بشید، به شما کمک میکنه که بیشتر با شهودتون زندگی کنید و بیشتر اون چیزی باشید که واقعا هستید.

با ترسهات روبرو شو

مواجهه با ترس هایی که داریم یک مولفه اساسی در مسیر شهوده.

بیشتر محدودیت هایی که ما توی زندگیمون تجربه می کنیم بطور مستقیم مربوط میشه به ترسهای ناشناخته مون. وقتی بر می گردید و با ترس هاتون روبرو میشید، در می یابید که اون چیزی که در وهله اول ازش می ترسیدید واقعا چیز ترسناکی نبود.

به روابط ناسالم پایان بده

برای زندگی شهودی داشتن، باید قدرت و نفوذ آدم هایی که خودتون رو با اونها احاطه می کنید دست کم نگیرید. آدمهایی رو برای ارتباط انتخاب کنید که شما رو در مسیری که تصمیم دارید بهترین باشید می تونن حمایت کنن.

اگر نمی تونید آدم های حمایت کننده رو در اطراف خودتون داشته باشید، زمان بیشتری رو با خودتون سپری کنید. هر چه زمان بیشتری رو با خودتون سپری کنین، بطور طبیعی بهتون کمک میکنه که بیشتر بتونید شهودتون رو بشنوید و بهش دسترسی پیدا کنید. به خودتون یادآوری کنید که هر چقدر به کسانی که از رویاهای شما حمایت نمی کنن اجازه خروج بدید، جا رو برای کسانی که حمایتتون می کنن باز می کنید.

کاری رو انجام بده که عاشقشی

پرداختن به کاری که عاشقش هستی بهت کمک میکنه که هر چه بیشتر با قدرت شهود زندگی کنی.

اگه هنوز کاری رو که عاشقش باشی پیدا نکردی، شروع کن به امتحان فعالیت های جدیدی در طول اوقات فراغتت و توجه کن که کدوم یک از اونها خوشحالت میکنه و از شهودت بخواه که در این کار راهنماییت کنه.

همونطور که تمرکزت رو از روی کاری که هیچ حسی در تو بوجود نمیاره، به کاری تغییر میدی که در تو شور و شوق ایجاد میکنه، زندگیت رو به امکانات جدید باز میکنی.

اعتماد داشته باش که هر چی بیشتر کاری رو انجام بدی که عاشقشی، این برات آسونتر خواهد بود که زندگی خوشایندتری داشته باشی و فراوانی بیشتری رو به زندگیت جذب کنی. 

رژیم غذاییت رو پاکسازی کن

یه ارتباطی بین اونچه که میخورید و اونچه که در زندگیتون اتفاق میفته وجود داره.

 برای دسترسی بیشتر به نیروی شهودتون، سعی کنید رژیم غذایی تون رو پاکسازی کنید و بیشتر ازغذاهای سالم و کامل و طبیعی؛ و  کمتر از غذاهای فرآوری شده و مصنوعی استفاده کنید.

خوردن غذاهای طبیعی و سالم ، بخصوص سبزی ها راه رو برای شهودتون باز میکنه که راحت تر شنیده بشه. این کار رو انجام بدید و مشاهده کنید که چطور این معجزه تو زندگیتون رخ میده.

از منطقه امنت بیا بیرون

برای زندگی شهودی داشتن، این خیلی مهمه که به خودتون اجازه بدید که فراتر از جایی باشید که براتون پر از آسایش و راحتیه.

هر بار که شما فراتر از منطقه امنتون بیرون میرید، امکانات جدیدی رو برای ارتباطات جدیدی خلق می کنید و خودتون و موقعیت هاتون رو گسترش میدید.  وقتی افق دیدتون رو توسعه میبخشید ، ارزشهای شما هم توسعه می یابند.

خروج از منطقه امنتون رو با گام های کوچک شروع کنید و کم کمک میتونید گام های بزرگتری در زندگیتون بردارید.

این به شما اجازه میده که همیشه در حال یادگیری و رشد باشید و اعتماد به نفس بیشتری رو در خودِ طبیعی و شهودی تون کسب کنید.

تو میتونی یه زندگی شهودی یا خودآموز داشته باشی.
دلت میخواد زندگیت رو بیشتر با شهودت متوازن و هماهنگ کنی؟ 
وقتی زندگی تون با شهود تراز بشه زندگی شادتر و رضایتبخش تری رو تجربه خواهید کرد. به خودتون اجازه بدید که از این 7 روش بیشتر استفاده کنید تا دسترسی بیشتری به قدرت و توانایی های شهودتون پیدا کنید.  
به شهودتون اعتماد کنید و بهش اجازه بدید که شما رو برای داشتن یک زندگی شادتر و پربار تر و تصمیم گیری های بهتر راهنمایی کنه.
silvaintuition
/ 7 نظر / 26 بازدید

سلااااااام.........وایییییی چقد وبلاگت خوشمله....... [قلب][دست] دوست گلم اومدم اینجا تا دعوتت کنم تا در نظر سنجی وبلاگم شرکت کنی[لبخند]خوشحال می شم[قلب] راستی وقتی اومدی و کامنت دادی. یادت نره هاااااا من گوشه سمت راست وبلاگم اون گوشه کد لوگوی وبلاگمو قرار دادم اونو تو قسمت ( کد های اختصای جاوا) ) وبلاگت بریز تا لوگوی من به نمایش در بیاد[قلب][خداحافظ] اینم ادرسه وبلاگمه منتظرتم دیر نکنیا[قلب] http://behtarinkhanande.persianblog.ir

آرام

دوست عزیزم بسیار استفاده کردم متشکرم [گل][قلب]

حسين

سلام ________________________$$$$$$آپ کردم __________________________$$$$$$$ ________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ____________________$$$$$$$$$$$$$$$ _____بدو بيا_________$$$$$$$$$$$$$ _________________$$$$$$$$$$$$ ________________$$$$$$$$$$ _______________$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$ ____________$$$$$$$ __منتظرتما____$$$$$$$ ___________$$$$$$ __________$$$$$$ __________$$$$$ _________$$$$$ _________$$$$ ________$$$$ ________$$$$ ________$$$ ________$$$ _________$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$$$$ __________$$$...........

آواز کوهستان

سلام . شهرزاد جان مطالبت همه کاربردی و عالی هستن.بی شک وبلاگت قلبهای بسیاری را با خود همراه کرده و خواهد کرد.از خوندن مطالبت واز شنیدن آهنگهایی که میذاری خیلی لذت میبرم البته هنوز تمام پست هاتو نخوندم (که به زودی خواهم خوند) اما از همین قدرش هم که خوندم کلی انرژی گرفتم.ممنونم [گل][لبخند]

مهرداد

سلام واقعآ لذت بردم از وبلاگ قشنگتون و مطالب مفیدش موفق باشید [نیشخند][نیشخند][گل]

فرید

سلام یکی از بهترین و کاربردی ترین و زیباترین مطالب شما بود که خوندم واقعا دست مریزاد.

نسیم

عالی بوووووود.ممنون که این مطالب مفید رو میذاری[ماچ][تایید]