7 بعلاوه 1 جمله الهام بخش برای شروع یک روز خوب

7 بعلاوه 1 جمله الهام بخش برای اینکه روزتان را خوب شروع کنید،

و البته هر روزتان را...


 

  • "شما همه چیز را می بینید و می گویید: "چرا؟" ... اما من همه چیز را در رویا میبینم و می گویم: "چرا که نه؟" "

(جورج برنارد شاو)

 

  • "معیار واقعی ارزش یک انسان در این نیست که در مواقع راحتی و آسایش چگونه رفتار می کند، بلکه در این است که در مواجهه با چالش ها و مشکلات چگونه ایستادگی می کند."

(مارتین لوتر کینگ)

  

  • "از انسان هایی که سعی می کنند شما را کوچک بشمارند دوری کنید، آدم های کوچک اینگونه رفتار می کنند؛ اما انسان های براستی بزرگ، موجب می شوند که شما احساس کنید شما هم می توانید یک انسان بزرگ باشید."

(مارک تواین)

  

  • "اینکه بعضی انسان ها می توانند به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنند، اثباتی است بر این حقیقت که دیگران نیز می توانند به خوبی به آن موفقیت ها دست یابند."

( آبراهام لینکلن)

 

  • " سعی نکن فقط انسان موفقی باشی، بلکه سعی کن انسان ارزشمندی باشی. "

(آلبرت انیشتین)

 

  • "موفقیت؛ رفتن از شکست به شکست است، بدون اینکه ذره ای از شور و اشتیاقتان را از دست بدهید."

(وینستون چرچیل)

 

  • "من شکست خورده نیستم! من فقط 10000 راه را پیدا کرده ام که کار نکرد!"

(توماس ادیسون)

 

 و :

  • "بسیاری از شکست های زندگی، بخاطر این اتفاق افتاد که آدم ها نفهمیدند چقدر به موفقیت نزدیک بودند ، درست زمانی که تصمیم به انصراف و تسلیم شدن گرفتند!"

(توماس ادیسون)

 

/ 2 نظر / 12 بازدید
احمدرضا

درود. وديگراينكه: سعي كنيم از يك ليموي گنديده،ليمونادي خوشمزه بسازيم... موفق وسربلند باشيد.

رضا

سلامی دوباره به یک روز جدید مرسی به خاطر این جملات قشنگ و موثر. بیشتر وقتها ما فکر میکنیم موقیعیتی که خودمون توی اون هستیم با بقیه فرق میکنه و خاصه. واسه همین ممکنه زیاد تجربه های دیگران را جدی نگیریم ولی در عمل میفهمیم همه ما در اصل یک مسیر را ادامه میدیم پس باید از آنچه تابحال یادگرفتیم استفاده کنیم. این نقل قولها هم چیزهایی هستند که بقیه یاد گرفتن و به ما میگن که ما هم بهتر مسیر زندگی را طی کنیم. واسه تشکر از لطف شما من هم دو تا جمله کوتاه مینویسم که مرتبط با موضوعه: - یک ضرب المثل ژاپنی: هفت بار اگر افتادی، هشت بار برخیز. - یک ضرب المثل چینی: بهترین زمان کاشت یک درخت بیست سال پیش بود اما بهترین زمان دیگر ، همین الان است. شاد باشید