دیدگاه ذهنی تا چه حد مهم است؟

دیدگاه ذهنی تا چه حد مهم است؟

دیدگاه ذهنی شما عامل کلیدی و مهمی است گه ممکن است افراد را به سوی شما جذب کند یا باعث دوری آنان شود، با توجه به این که آیا دیدگاه شما مثبت است یا منفی. در این میان، شما تنها فردی هستید که می توانید تصمیم بگیرید کدام وضعیت رخ دهد.

دیدگاه ذهنی عامل مهمی در حفظ سلامت جسمی است. تمام پزشکان به خوبی می دانند و بیشترشان تصدیق می کنند که دیدگاه ذهنی فرد بیمار در درمان دردها و بیماری های جسمی اش به مراتب با اهمیت تر از عوامل دیگر است.

دیدگاه ذهنی، عامل تعیین کننده و شاید هم مهم ترین عامل برای گرفتن نتایج دلخواه از دعا و راز و نیاز است. از قدیم همواره این فرضیه مطرح بود که وقتی فردی با دیدگاه ذهنی ای به دعا و نیایش می پردازد که با ترس، تردید و اضطراب همراه است، در حقیقت دیدگاهی منفی دارد و تنها نتایج منفی را تجربه می کند. تنها از عبادت کنندگانی می توان انتظار داشت نتایج مثبتی به دست آورند که دیدگاه ذهنی مثبت و باور و اعتقادی عمیق دارند.

دیدگاه ذهنی شما در هنگامی که مشغول رانندگی در بزرگراه هستید، تا حد زیادی تعیین می کند که آیا راننده ای با احتیاط و دقیق هستید یا با بی احتیاطی هایتان، جان خود و دیگران را به خطر می اندازید. گفته می شود که بیشتر تصادفات رانندگی به علت نداشتن تمرکز یا بروز عصبانیت یا نگرانی و اضطراب راننده به وقوع می پیوندد.

دیدگاه ذهنی شما تا حد زیادی تعیین می کند که آرامش ذهنی داشته باشید یا با احساس دلسردی و بدبختی به زندگی بپردازید.

....................

اگر مایلید ادامه ی این نوشته از ناپلئون هیل را بخوانید، به دیدگاه ذهنی تا چه حد مهم است؟ در  وبسایت «یک روز جدید» بروید.

آهنگ زیبای Ave Maria از ریچارد کلایدرمن را نیز می توانید در آهنگ های شگفت انگیز بشنوید.

/ 0 نظر / 130 بازدید