رازهای قدرتمندی که زندگی شما را تغییر خواهد داد!

رازهای قدرتمندی که زندگی شما را تغییر خواهد داد!

تا به حال به این فکر کردین که چی باعث میشه که شما بتونید خوشبختی و چیزهایی که دلتون میخواد رو به زندگی خودتون جذب کنید؟ 

تغییر زندگی هر کس به این سه عامل بستگی داره :

1# : داشتن یک خواسته و میل و  اشتیاق 

2# : تغییر دادن طرز فکر در جهت مثبت و فکر کردن مدام به اون خواسته 

3# : اقدام کردن بر اساس خواسته ها و همینطور بر اساس افکار و جوابهایی که در اون رابطه به ذهنتون میرسه

خواسته یا هدف یا آرزو اولین و مهمترین قدم برای تغییر زندگیه. در اصل اگه میل و آرزو و خواسته ای توی زندگی آدم نباشه ، زندگیش هیچ تغییری نمی کنه.

کسانی که هیچ هدف و خواسته ای توی زندگیشون ندارن و به پایین نگاه می کنن، هیچ چیزی هم در زندگیشون به دست نمیارن. اینجور آدم ها هیچ تمایل و دغدغه ای هم برای تغییر زندگیشون ندارن.

شاید با این رفتار فروتن گونه و نگاه رو به پایینی که دارن ، روح خودشون رو کشتن و در درونشون اعتقاد دارن که اونها ارزش تغییر رو ندارن. 

از سوی دیگه آدمهای موفق و اونهایی که به بالا نگاه می کنن ، یک میل و خواسته قوی ای برای تغییر دارن.

برای مثال، شخصی به نام "وارن بافیت" از کودکی اشتیاق داشت که ثروتمند بشه.  او نخستین سهام خود را در ۱۱ سالگی خریداری کرد . بعد در سن ۱۴سالگی و با درآمد توزیع روزنامه، یک مزرعه کوچک خرید و .... و در حال حاضر او مدیر عامل و بیشترین سهام‌دار شرکت برکشایر هاتاوی هستش و دارایی خالص او در حال حاضر ۵۲ میلیارد دلار برآورد شده و در رتبه‌بندی فوربس در سپتامبر سال ۲۰۰۸ میلادی، به عنوان ثروتمندترین مرد جهان شناخته شد. این موفقیت بدون میل و اشتیاق و خواسته قوی او بدست نمیومد.

( دانلود کتاب : توصیه های "وارن بافت" برای پولدارشدن  در :  کتاب های شگفت انگیز )

  فکرکنین ... چقدر همه چی دست یافتنی میشد اگه هر کسی از کودکی برای چیزی که دلش میخواست داشته باشه یک اشتیاق سوزان و شدید داشت؟ دنیا چطوری میشد اگه هر کسی قدرت درونش رو با میل و خواسته قدرتمندی که داشت مهار میکرد؟

وقتی کسی چیزی رو میخواد ، اغلب در طول روز تمام وقت در حال فکر کردن به اون موضوعه. درنهایت چه شخص بدونه چه ندونه ، اون چیزی که میخواد و بینهایت بهش فکر میکنه، به سراغش خواهد اومد. خواستن و اشتیاق به چیزی و فکر کردن به اون چیز، به طور طبیعی اون چیز رو به سوی شخص میکشونه. طبق یه گفته قدیمی : " اگه به دنبال چیزی هستی ، باید پیداش کنی. "

وقتی شخصی دنبال راه حلی می گرده، اون به صورت یک جواب به ذهنش میرسه. تنها آگاه و هوشیار بودن به اون جوابی که به ذهنش رسیده و فکر کردن به اون جواب و عمل کردن بر اساس اون افکار میتونه توی زندگی شخص تعیین کننده باشه.

در نهایت، اقدام و عمل کردن ، کاریه که باید برای تغییر زندگی و شاد بودن انجام بشه . 

هر کسی میتونه خواسته ای برای تغییر داشته باشه، در مورد اون تغییر فکر کنه ، برای اون تغییر دعا کنه و حتی اعتقاد و باور داشته باشه که اون تغییر اتفاق خواهد افتاد.

به این جمله فوق العاده توجه کنید : " ایمان بدون عمل ؛ مرده است. "

این به این معنیه که زندگی تنها با خواستن و فکر کردن به پیش نمیره یا تغییر نمیکنه. باید یک کاری وجود داشته باشه یا یک اقدامی انجام بشه که نشون بده توانایی تغییر زندگیمون رو داریم. 

چه کاری باید انجام بشه تا زندگی شخص تغییر کنه؟

بشر چه کاری و چه اقدامی باید انجام بده تا دنیا تغییر کنه؟

هر آدمی فقط خودش میدونه که چه کاری باید انجام بده. این مطلب فقط یه فراخوان برای اقدامه.

این ، امروز ، چالشی هستش برای هر شخصی که بر اساس تمایلات و خواسته ها و افکارش دست به اقدامی بزنه که بهش رضایت و خوشبختی ببخشه. ( البته تا زمانی که خواسته ها و افکارش با استانداردهای و ارزشهای اجتماعی و شخصی سازگار باشه)

هر آدمی باید تصمیمی بگیره تا تبدیل بشه به اون کسی که میخواد باشه... همین امروز!

خواستن - افکار - اقدام ، همون چیزیه که برای تغییر زندگی لازمه. 

زندگی خیلی پیچیده نیست. جواب ها اغلب همیشه مقابل چشمان ما قرار دارن و فقط باید اونها رو ببینیم.  بعضی وقتها نیاز داریم به جای دیدن جنگل ، به درختان نگاه کنیم. 

داشتن یک خواسته و اشتیاق ، فکر کردن به افکار و جوابها و اقدام بر اساس اونها ، دنیایی رو که ما در اون زندگی می کنیم تغییر خواهد داد و همینطور آینده را .

پس...

امروز چه خواسته ای داری؟

در موردش چه فکری می کنی؟

و آیا براش اقدامی خواهی کرد؟

William.P 

مطالب مرتبط :

پرسش های کوانتومی (آنتونی رابینز) در  فایل های صوتی شگفت انگیز

/ 2 نظر / 22 بازدید
نازنين

ممنون شهرزاد جان به خاطر نكات مثبتي كه ياداوري مي كني

سونا

* به نام خدا * لطفا به حراجی ما سر بزنید و با خرید سونا خانگی،بهترین لحظات را به خود و خانواده محترمتان هدیه کنید و شاهد تحولات مثبت و عظیمی در جسم و روح خود باشید: (با کم ترین هزینه ممکن چشمه آب گرم را به خانه ی خود بیاورید) [گل]حراج واقعی سونا خانگی[گل] http://homesauna.ir