چه چیزهایی به شما الهام می بخشند؟

چه چیزهایی به شما الهام می بخشند؟

شما در زندگی تان از چه چیزهایی الهام می گیرید؟

چه چیزهایی بیشترین تاثیر را در آرامش، لذت، بالا بردن سطح انرژی و تقویت فکر و روح و روان شما دارند؟

طبیعت؟ موسیقی؟ کتاب ها؟ ایمان و توکل به خداوند؟ نوشته های بزرگان؟ متن های تاثیرگذار؟ تصاویر الهام بخش؟ نقل قول های اثربخش؟ داستان های واقعی الهام بخش؟ یا .....

 برای من، هر کدام از اینها به طرز قابل توجهی الهام بخش هستند و برای همین، سعی می کنم همیشه در مسیر جریان شان قرار بگیرم و از جریان زندگی بخش شان بنوشم و سیراب شوم و دیگران را هم در جریان حیات بخش شان قرار بدهم.

دقت کرده اید؟

گاهی سطح انرژی ما آنقدر پایین می آید که تمام رویاهایی را که در سر می پروراندیم و تمام هدفهایی را که چشم انداز فردایمان را چون آفتابی درخشان در برابر دیدگان ما روشن می کرد تا هر روز با انرژی و امید در جهت آنها قد بکشیم و حرکت کنیم؛ دیگر ما را به جنبش در نمی آورند و می کوشیم تا هر چه بیشتر، خود را در لابلای تاریک روزمرگی های هر روزه، قایم کنیم و نگذاریم تا ما را بیابند!

بخصوص در چنین مواقعی، این ابزارهای الهام بخش می توانند به یاری ما بیایند، دست ما را بگیرند و بلند کنند، با نور درون مان تنمان را گرم کنند و توان لازم را برای گام برداشتن در ادامه ی مسیر زندگی به ما ببخشند.

هر چیزی را که می تواند در زندگی به شما الهام ببخشد، شناسایی کنید و اجازه دهید تا در پیچ و خم مبهم و پرخطر راه زندگی تان، راهنمای شما باشد.

مهم نیست دیگران چه می گویند؟ مهم نیست دیگران چه قضاوتی خواهند کرد؟

پیام لازم و الهام بخش و تقویت کننده ی خود را از آن ها دریافت کنید و با انرژی، آرامش، ایمان و امید، بیش از پیش، به پیش بروید و از مسیر حرکت تان لذت ببرید.

و اگر می توانید، به دیگران هم در طول حرکت در مسیر زندگی شان الهام ببخشید …

پی نوشت:

یکی از همین چیزها (از جنس تصاویر و نقل قول ها) ی الهام بخش که هر وقت ناامید و خسته میشوم و به آن نگاه می کنم، نیروی مضاعفی برای دنبال کردن رویاهایم به من می بخشد، همین تصویر زیر است:

 ..................................... 

برای دیدن این تصویر لطفا به نوشته ی چه چیزهایی به شما الهام می بخشند؟ در وب سایت «یک روز جدید» بروید. 

/ 0 نظر / 24 بازدید